Novinky
Zkoušky z letecké angličtiny ICAO a IFR

Naše společnost získala oprávnění číslo CZ/ICAO ENGLISH 24 k provádění zkoušek pro prokázání znalostí anglického jazyka dle FCL.055 pís,. (b), (d) a (e) včetně vydávámí osvědčení uchazečům. 

více

LETECKÉ ZÁŽITKY V ČESKÉ LÍPĚ

Vážení přátelé leteckých zážitků,

 


v sobotu 16.10.2021 ukončujeme sezonu vyhlídkových letů a dalších leteckých zážitků v České Lípě. Vouchery a dárkové poukazy zůstávají dále v prodeji s platností jeden rok od data vystavení.


Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se opět v roce 2022, zahájení letů pro veřejnost plánujeme od dubna.Těšíme se na Vás na letišti v České Lípě!

 

 

 

Vítejte u SKY OFFICE,


vyhlídkové lety, zážitek pilotem na zkouškutandemové seskoky či jiné letecké služby v České Lípě vám poskytujeme již od roku 2006. Díky spolupráci s Aeroklubem Česká Lípa je naším domácím letištěm Lada (za Špičákem), které okouzlí nejen letecké nadšence svými panoramaty a autentickým prostředím, ale také širokou veřejnost. 

 

 

Chcete strávit příjemné odpoledne se svými přáteli, dětmi či vnoučaty v leteckém prostředí? Přijďte k nám do České Lípy a splňte sobě či vašim blízkým sen. Darujte letecký zážitek formou dárkového poukazu. Zorganizujeme vám vyhlídkový let nad vašim domem, chalupou. Zkusíte si jaké to je býti pilotem na zkoušku či si vychutnáte adrenalin při tandemovém seskoku.


Neváhejte a rezervujte si svůj vyhlídkový let či let pilotem na zkoušku kliknutím na tlačítko, kde naleznete také přehled volných termínů na tento měsíc.


 


rezervace vyhlídkového letu


 

 

Zkouška z letecké angličtiny ICAO

Pro piloty:


ERGO pojištění

 

 


 


 


Copyright 2015 - 2022 © Vyhlídkové lety Česká Lípa