Pár slov úvodem

Úvod O násPředstavení společnosti

Vítejte u SKY OFFICE.

logo

 

Naše společnost byla založena v roce 2006. Nabízíme všestranné letecké vyžití, odpočinek a relax v malebném prostředí letiště Lada v České Lípě (LKCE). Poloha letiště zajišťuje rychlou dosažitelnost turisticky zajímavých lokalit Lužických hor a Máchova kraje.

 

Máme dlouholeté zkušenosti s poskytováním leteckých zážitků, jako jsou například zážitkové lety, pilot na zkoušku či tandemové seskoky. Těm, kterým létání či seskok padákem učaruje, umíme nabídnout plnohodnotný pilotní či parašutistický výcvik. Létáme na amerických letounech řady Cessna. Fajnšmekři letecké akrobacie určitě ocení legendární Pitts Special v našem hangáru. Máme mezi sebou kapitány dopravních letadel, akrobatické piloty, reprezentanty v parašutismu. Ale také začínajíčí nadšence nebo jenon fandy letání. 

 

V roce 2012 jsme dokončili výstavbu unikátního zázemí v podobě víceúčelového hangáru, s nabídkou stylového ubytování pro veřejnost. Nenechte si ujít příležitost strávit víkend, kratší dovolenou či firemní večírek v autentickém leteckém prostředí. Stylový letecký bar s posezením u krbových kamen přímo vybízí k setkání s přáteli, neformálnímu firemnímu školení či obchodní schůzce. 

 

Naším krédem jsou profesionální služby, pohodová atmosféra a příjemný čas strávený v leteckém prostředí. 

 

Přijďte mezi nás. 

 

 

 

 

 

O SPOLEČNOSTI

 

Společnost SKY OFFICE JTN, s.r.o. vznikla zápisem do obchodního rejstříku, vedeného u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 111026, dne 1. ledna 2006.

 

Sídlo společnosti: 

 

Sky Office JTN, s.r.o.

Vančurova 641 

252 64 Velké Přílepy CZ 

IČO: 27403785 

DIČ: CZ27403785 

 

 

 

Copyright 2015 - 2024 © Vyhlídkové lety Česká Lípa